‼️MEGA CONCURS!!

Câștigă școlarizare auto GRATIS pe LOGAN 2019

În fiecare an înnoim flota și vă recompensăm, astfel vara trecută v-am oferit cadou școlarizare auto gratis pe Renault Clio nou-nouț. De data aceasta va surprindem cu ultimul model de Logan 2019, nou-nouț, adus pe comandă, din reprezentanță.

Condiții de participare 🤓:
– vârsta minimă 18 ani împliniți, din Galați, să nu posede permis de conducere
– dă Like paginii https://www.facebook.com/ScoalaStar/
– dă Like și Share acestei postări (obligatoriu distribuirea să fie publică)
– adaugă un comentariu în care să dai tag la doi prieteni

👉 Concursul se încheie pe data de 31.07.2019, ora 24:00. Extragerea câștigătorului se face pe data de 01.08.2019 cu platforma random.org. Câștigătorul se va anunța ulterior, tot pe data de 01.08.2019.
*👉 dacă persoana aleasă nu a respectat condițiile menționate anterior se va alege un nou câștigător
*👉 extragerea va fi filmată și se va posta pe pagina noastră de Facebook